نگاهی به اولین نقدها و نمرات Sid Meier’s Civilization VI: Rise and Fall؛ یک مکمل عالی

نگاهی به اولین نقدها و نمرات Sid Meier’s Civilization VI: Rise and Fall؛ یک مکمل عالی

جدیدترین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بازی Civilization VI با نام Rise and Fall منتشر شده است. این بسته‌ی گسترش دهنده هم اکنون برای پلتفرم PC در دسترس است و ویژگی‌های جدیدی را مانند 9 رهبر جدید، 8 تمدن جدید و چندین بهبود و ویژگی جدید را به گیم پلی اضافه می‌کند. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بسته‌ی توسعه دهنده، پیش نمایش آن را به قلم علیرضا محزون مطالعه کنید. شما می‌توانید در زیر خلاصه‌ای از نقدها و نمرات منتشر شده‌ی این بازی را مشاهده کنید:

Everyeye.it: 90

"یک پیروزی بر روی سراسر تخته."

COGconnected: 90

"Civilization VI یکی از بازی‌هایی بود که من صدها ساعت وقتم را در آن صرف کردم، Rise and Fall نیز قطعا یک تجربه‌ی هیجان انگیز دیگر است."

The Games Machine: 88

"Rise And Fall یک بسته‌ی گسترش دهنده‌ی عالی برای Civilization VI است و محتویات بسیار زیادی مانند 9 رهبر جدید، 8 تمدن جدید و چند چیز جدید را به گیم پلی اضافه می‌کند و به علاوه‌ی آن بهبودهای دیگری در خود بازی دیده می‌شود تا تجربه‌ی بهتری داشته باشیم. نسخه‌ی اصلی این بازی بسیار خوب بود و قطعا با این گسترش دهنده بهتر شد."

Gamersky: 85

"شک ندارم که قطعا Sid Meier's Civilization: Rise and Fall بسیار کاملتر از نسخه‌ی اصلی می‌باشد و شما می‌توانید استراتژی‌های جدیدی را در آن طراحی کنید که می‌تواندد بسیار جالب و دیوانه کننده باشند. من در حال حاضر نمی‌توانم Civ 6 را بدون این بسته‌ی توسعه دهنده بازی کنم."

PC Gamer: 80

"Rise and Fall در حدی نیست که آن را برای Civilization VI ضروری بدانیم."

IGN: 78

"هر چند این بسته‌ی گسترش دهنده دارای نکات مثبتی است، با اینحال بیشتر انتظارات من را برای تجربه‌ی بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بعدی بیشتر می‌کند."

PCGamesN: 70

"Civilization Vi بی شک با بسته‌ی توسعه دهنده‌ی Rise and Fall تجربه‌ی بهتری را ارائه می‌دهد، به ویژه وقتی که در عصر تاریکی، برای بقا مبارزه می‌کنید. با این حال، من فکر نمی‌کنم که این گسترش دهنده به اندازه‌ی کافی دارای ایده‌های جدید باشد."

Metacritic: 82


 

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است ، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تازه ترین اخبار و مطالب

پربحث ترین ها